2018- léto


PRÁZDNINOVÉ INTENZÍVNÍ KURZY

MÁME OBSAZENO. PODZIMNÍ KURZY BUDOU VYPSÁNY NA ZAČÁTKU SRPNA. TĚŠÍME SE NA VÁS A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY

INTRO KURZ PREPILATES PÁNEVNÍ DNO A DIASTÁZA

Tento intenzivní prázdninový kurz je určen pro ženy, které se chtějí seznámit se cvičením pánevního dna a samy doma cvičit. Po 3 dvouhodinových setkáních budete umět provádět cviky, které vedou k aktivaci a relaxaci pánevního dna a krásné na tom je, že to pro začátek stačí. :) Cvičit se totiž dají venku na hřišti s dětmi nebo v kanceláři na židli.

Zjistíte, co to je pánevní dno, proč jej aktivovat i relaxovat, jak souvisí s diastázou. Zjistíte, proč je nutné, abyste ke cvičení pánevního dna přidaly i správný dechový stereotyp. Je jedno, jestli plánujete těhotenství, chcete upravit menstruační cyklus, trápí vás hemeroidy nebo inkontinence. Je jedno, jestli jste po porodu více let, nebo jen pár měsíců.

Vytvoříme malou skupinku žen, takže se vám budu věnovat individuálně a pomohu vám ušít na míru cvičební plán na prázdniny.

Těším se na Vás a prosím zajistěte si hlídání vašich ratolestí, abychom se mohly ponořit do cvičení. Vedle cvičebního sálu je kavárna, kde si můžete odskočit nakojit, a případný doprovod může drandit s kočárem v blízkém Lužáneckém parku.

Kurzu se můžete zúčastnit buď v červenci, nebo v srpnu.

Termíny:

  • Intro-kurz červenec: 9.7, 11.7., 13.7, (po, st, pá): 10:00-12:00 . JIŽ PROBĚHLO
  • Intro-kurz srpen: 6.8., 8.8., 10.8. (po, st, pá): 10:00-12:00 OBSAZENO

Cena: 1800 Kč/kurz

Místo: Pilatea, Údolní 21, Brno

V případě zájmu se registrujte na a uveďte termín kurzu.

Chci se zúčastnit!

UDRŽOVACÍ KURZ PREPILATES PÁNEVNÍ DNO A DIASTÁZA:

Tento kurz je určen pro ženy, které již navštěvují mé kurzy nebo individuální lekce (absolvovaly minimálně 5 lekcí), anebo navštívily seminář PÁNEVNÍ DNO A DIASTÁZA u Vendy Trávníčkové, www.cvictechytre.cz (16.6.).

V menší skupině žen navážeme na základní cviky, prohloubíme je. V hodině budeme střídat relaxaci a aktivaci pánevního dna a dozvíte se víte o tom, jak cviky doma správně kombinovat. Budeme mít čas i na dotazy ohledně provedení cviků.

Těším se na vás a prosím zajistěte si hlídání vašich ratolestí, abychom se mohly ponořit do cvičení. Vedle cvičebního sálu je kavárna, kde si můžete odskočit nakojit, a případný doprovod může drandit s kočárem v blízkém Lužáneckém parku.

Kurzu se můžete zúčastnit buď v červenci, nebo v srpnu.

Termíny:

  • Udržovací kurz červenec: 9.7, 11.7. (po, st): 13:00-14:30
  • Udržovací kurz srpen: 6.8., 8.8. (po, st): 13:00-14:30 OBSAZENO

Cena: 900/kurz

Místo: Pilatea, Údolní 21, Brno

Kurz je obsazen.