S kým cvičím

Co se o mně říká?

Saša Tesařová

"Děkuji za možnost využít alternativní způsob cvičení. Těší mě, že nám dáváš tímto způsobem najevo, že Ti záleží na našem zdraví a dáváš nám šanci cvičit s Tebou a tím, jak nás znáš, tak můžeš upozornit, kdo s čím bude zápasit. Taky se mi líbí, že tato šance není jen on-line lekce v daný čas, ale že si to každý může pustit dle svých časových možností, klidně i na mobilu, případně večer nebo o víkendu, až prostě má každý čas a klid ke cvičení.
Jsem nadšená, jakou máš velmi dobrou techniku na nahrávání. Jsem nadšená druhou lekcí a moc se mně líbí. Například vstávání ze židlí v "hinči" je super, zvláště, když někoho trápí záda a hlavně esíčka, když mě to chytne, tak jinak nevstanu ani ze sedačky, ani ze židle. "Side bandy" jsou těžké, ale jak jdeš postupně a tak se s tím určitě všichni poperou i s tou mořskou pannou (fuj:-) jako kompenzaci. "

Martina Bradáčová

Od malička jsem slyšela slova: Nehrb se, narovnej se. Při druhém těhotenství se mi velmi zablokovaly esíčka a já pak trpěla velkými bolestmi zad i po porodu. Začala jsem s Terezkou na kurzech pánevního dna a byla to pecka. Po lekci mi vždy bylo lépe. 

A po třech měsících cvičení s Terezkou jsem občas měla i dny bez bolesti. Tak jsem pochopila, že toto je ta správná cesta. Na kurzu jsem se setkala s pochopením a zároveň motivací pracovat na sobě dál. Když jsem měla nějaké omezení, cvik mi přizpůsobila. Pak Terezka ještě přidala do mého života relaxace .... Na to jsem nikdy nebyla zvyklá, zastavit se a relaxovat......a taky to bylo vidět. Málem mě po relaxaci vyhrkly slzy do očí, jak jsem pracovala s tělem uvnitř. Bylo to něco nového, zvláštního a já pak o sobě víc začala přemýšlet.

Terezka nevede lekce jen k napřímení a vnitřní kráse, ale i k většímu sebepoznání a doopravdy k napřímení a vnější kráse. Když jsem se pod vedením Terezky napřímila, tak připadám krásnější nejen mým blízkým a kamarádům, ale hlavně sobě a to mě posouvá dál. Nikdy jsem si svého těla nevážila, když jsem něco potřebovala, tak to tělo nějak zvládlo. Nyní si více uvědomuji, že je potřeba se o tělo starat a pečovat. Děkuji Ti Terezko moc “

Irena Kubantová

"Hýbu se celý život. Tančím. Zpívám. Jezdím na kole a běhám. Miluju plavání. Jsem hodně         v těle. Cítím, když není v pohodě - nepohoda mi blokuje běžné fungování. Terezka byla první, u které jsem věděla, že mě posunuje dál za vlastní aktuální hranice vnímání svého těla. Že popíše obraz/příběh anebo se dotkne špičkou prstu páteře či žebra a moje tělo se srovná v proudu slov anebo letmého zpřítomnění. Terezka má dar vidět a ukázat, co je potřeba udělat, aby se svaly zapojily, tělo se srovnalo a ožilo. Učí mě žít v uvolnění a radosti a přesto s větším důrazem na sebe-vnímání.

Pája Libová

"Terezka je velmi citlivá osoba, která přesně ví, co její cvičenci potřebují. Dokáže vnímat tělo a zjistit, kde napravit jeho funkci. Někdy to není ani tak o těle, ale o mysli, která bloudí někde  ve vesmíru místo toho aby byla přítomna tady a teď, což Terka dokáže skvěle podchytit.

Kristýna Karešová

S Terezkou cvičím na individuální lekci jednou týdně již pár měsíců. A kdybych měla říct to podstatné, bylo by to "nový rozměr zážitku ze cvičení", "sebepoznání", "radost z vlastního těla", "fascinace tělem a jeho fungováním".  S Terkou se při cvičení cítím bezpečně, cítím se přijímána (takže zapomínám na frustrace z mých tělesných nedokonalostí), jsem podporována, jemnými dotyky a slovem vedena k pochopení daného pohybu a k jeho dokonalému provedení. V průběhu společného cvičení jsme odkryly a stále odkrýváme řadu fyzických, ale i emočních nerovnováh. Cvičení    s Terkou je propracované, jemné, příjemné       a velmi efektivní. Děkuji, Terezko.“

Kate Kutkova

"Terezka je velmi vnímavá a úžasná trénerka Pilates se spoustou zkušeností.

Jana Krutá

"S Terezkou jsem cvičila pilates v posledních měsících těhotenství a potom na kurzu pánevního dna po porodu. Její hodiny byly vždy balzámem pro tělo i duši. Díky preciznosti provedení cviků, na které Terezka trvala, jsem po pár lekcích přestala trpět bolestmi zad a celkově se cítila ve svém těle mnohem lépe.“