S kým cvičím

Ohlasy spokojených klientek

Kristýna Karešová

S Terezkou cvičím na individuální lekci jednou týdně již pár měsíců. A kdybych měla říct to podstatné, bylo by to "nový rozměr zážitku ze cvičení", "sebepoznání", "radost z vlastního těla", "fascinace tělem a jeho fungováním".        S Terkou se při cvičení cítím bezpečně, cítím se přijímána (takže zapomínám na frustrace          z mých tělesných nedokonalostí), jsem podporována, jemnými dotyky a slovem vedena k pochopení daného pohybu a k jeho dokonalému provedení. V průběhu společného cvičení jsme odkryly a stále odkrýváme řadu fyzických, ale i emočních nerovnováh. Cvičení    s Terkou je propracované, jemné, příjemné       a velmi efektivní. Děkuji, Terezko.“

Irena Kubantová

"Hýbu se celý život. Tančím. Zpívám. Jezdím na kole a běhám. Miluju plavání. Jsem hodně         v těle. Cítím, když není v pohodě - nepohoda mi blokuje běžné fungování. Terezka byla první,     u které jsem věděla, že mě posunuje dál           za vlastní aktuální hranice vnímání svého těla. Že popíše obraz/příběh anebo se dotkne špičkou prstu páteře či žebra a moje tělo se srovná v proudu slov anebo letmého zpřítomnění. Terezka má dar vidět a ukázat, co je potřeba udělat, aby se svaly zapojily, tělo se srovnalo a ožilo. Učí mě žít v uvolnění a radosti a přesto s větším důrazem na sebe-vnímání.

Pája Libová

"Terezka je velmi citlivá osoba, která přesně ví, co její cvičenci potřebují. Dokáže vnímat tělo     a zjistit, kde napravit jeho funkci. Někdy to není ani tak o těle, ale o mysli, která bloudí někde  ve vesmíru místo toho aby byla přítomna tady    a teď, což Terka dokáže skvěle podchytit.

Kate Kutkova

"Terezka je velmi vnímavá a úžasná trénerka Pilates se spoustou zkušeností.

Jana Krutá

"S Terezkou jsem cvičila pilates v posledních měsících těhotenství a potom na kurzu pánevního dna po porodu. Její hodiny byly vždy balzámem pro tělo i duši. Díky preciznosti provedení cviků, na které Terezka trvala, jsem po pár lekcích přestala trpět bolestmi zad         a celkově se cítila ve svém těle mnohem lépe.“

Saša Tesařová

Lektorku Terezku jsem poznala jako velmi empatickou osobu, která se dokáže vcítit do potíží svých klientů, od mladých maminek, přes šikovné babičky, nevidomé klientky i anglicky hovořící cizince, se kterými také cvičí. Dále se vzdělává a vnímá nové informace, které přenáší do svých lekcích a klientům tak pomáhá od bolestí tělesných a někdy i duševních. Pro mně je to sluníčko, které dokáže vždy potěšit             i pomoci.